Wszelkie Prawa Zastrzeżone
2010-2012 (c) by OrangeBiznes.com
Internet stacjonarny w Orange dla Firm » Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Internet stacjonarny dla Firm

     Niezależnie od tego, czy Państwa firma jest mała, czy duża - potrzebujecie Państwo szybkiego i niezawodnego dostępu do Internetu.

Dlatego teraz w ofercie Orange Polska mamy dla Państwa firmy trzy zupełnie nowe rozwiązania:

1. Internet DSL - Rozwiązanie dostępu do internetu przeznaczone stricte dla biznesu. W standardzie ptrzymujecie tutaj Państwo m.in. stały adres IP, pakiet hostingowy na stronę internetową czy zabezpieczenie sprzętowe firewall po stronie Orange Polska.
Aktualnie dla klientów posiadających Neostradę proponujemy promocję DSL Sprinter dla NEO, w której bez ponoszenia kosztów można przejść do usługi DSL nawet w trakcie umowy.

2. Biznesowy Internet SDSL Zaawansowany - Jeśli prowadzenie Twojej firmy wymaga stałego i symetrycznego dostępu do Internetu oraz szybkiej transmisji danych, skorzystaj z usługi Biznesowy Internet SDSL Zaawansowany. Dzięki dostępowi do symetrycznego, szerokopasowego Internetu możesz wysyłać i odbierać dane z taką samą prędkością, tworzyć własne serwisy www, prowadzić sklep on-line, udostępniać serwery internetowe czy prowadzić monitoring wideo oraz tele- i wideokonferencję.

3. Internet dla Firm Pro - Radiowy szerokopasmowy dostęp do internetu w technologii CDMA, o częstotliwości 450 MHz. Teraz Państwa firma może mieć internet, nawet jeśli nie posiada linii telefonicznej lub niema możliwości jej podłączenia.
Korzystają Państwo z radiowego szerokopasmowego internetu z prędkością do 9 Mb/s + otrzymują Pakiet Minut na rozmowy przez telefon komórkowy w prezencie oraz router Wi-Fi już od 1zł.

Jeżeli Państwa firma szuka oferty dostępu do internetu zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń i umów się na spotkanie. Zobacz różnicę w obsłudze Twojej firmy.